O nas

Szkoła Tańca MARGO powstała z pasji dwóch osób, dla których taniec jest nieodłącznym elementem ich życia. Oferujemy Państwu swoje doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności zdobyte w trakcie długoletniej kariery tanecznej.

Szkoła Tańca MARGO jest miejscem dla wszystkich chętnych, którzy chcą uczyć się tańca, którzy cenią sobie fachowość i rzetelną pracę, ale także pragną w przyjemny i atrakcyjny sposób spędzić wolny czas.

Nasze cele: - zdobycie umiejętności tanecznych, jak również przyswojenie podstawowych reguł tańca - podnoszenie na wyższy poziom poczucia wartości i pewności siebie w tańcu, - umiejętność poruszania się do każdej muzyki tanecznej.

Małgorzata Zawiślak

Pracownik dydaktyczno-naukowy w zakładzie tańca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener tańca sportowego, instruktor tańca sportowego, aerobiku i gimnastyki, wieloletnia zawodniczka, wielokrotna finalistka turniejów ogólnopolskich, Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski.

Marcin Zawiślak

Instruktor tańca sportowego, pedagog tańca, animator i menedżer kultury. Z tańcem związany 22 lata. Dwukrotny Akademicki Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich w klasie S. Wielokrotny zwycięzca Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich.